Haber346

Genel Sekreter Kaya’ya Ziyaretler Sürüyor

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, bir yandan İdaremizin ilimiz kırsalında yürüttüğü çalışmaları incelemek üzere ilçe ve köy gezilerini sürdürürken diğer yandan da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda siyasi parti teşkilatlarından; Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Ziya Şahin ve Altınyayla Ak Parti İlçe […]

Genel Sekreter Kaya’ya Ziyaretler Sürüyor
22 Şubat 2018 - 6:04 'de eklendi.
Reklam

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, bir yandan İdaremizin ilimiz kırsalında yürüttüğü çalışmaları incelemek üzere ilçe ve köy gezilerini sürdürürken diğer yandan da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda siyasi parti teşkilatlarından; Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Ziya Şahin ve Altınyayla Ak Parti İlçe Başkanı Sinan Akbulut, Genel Sekretere ziyaretler gerçekleştirdi.

Diğer yandan, Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Duman, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, Hafik Belediye Başkanı Mitat İlhan, Numune Hastanesi Başhekimi Emin Ertan Temizöz, Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hilmi Ataseven, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Mustafa Arslanali, TCDD 4. Bölge Müdürü Mustafa Korucu, Bem-Bir-Sen Sivas Şube Başkanı Mustafa Pakoğlu, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Fuat Ahıskalı, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sivas İl Temsilcisi Erhak Çınar ve  Votorantim Sivas Çimento Fabrikası Genel Müdürü Yusuf Yenigün ile kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, yerel basın mensupları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya’yı ziyaret etti.

Sivas Merkez köy, ilçe köy muhtarları ve köy derneklerinin temsilcileri ile de sık sık bir araya gelen Genel Sekreter Kaya, muhtarlarımızın taleplerinin program dâhilinde aksatılmadan yerine getirileceğini söyledi. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Kaya, “Fırsat buldukça misafirlerimizi ağırlayarak, yürütülen hizmetler ve planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıyoruz. Muhtarlarımızın ve sivil toplum kuruluşlarının taleplerini dinliyoruz.” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER