Haber346

Elif Sude İlaslan’dan Mehmetçiğe Şiirli Destek

Afrin operasyonuna katılan askerlerimiz için şiir yazan ilimiz merkez Ziya Gökalp ortaokulu öğrencilerinden Elif Sude İlaslan, anne ve babasıyla birlikte Sivas Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret etti. Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesini terör örgütlerinden arındırmaya yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri’nce başlatılan Zeytin Dalı Harekâtına katılan Mehmetçikler için şiir yazan Elif Sude İlaslan, askerlere moral vermek için kaleme […]

Elif Sude İlaslan’dan Mehmetçiğe Şiirli Destek
22 Şubat 2018 - 6:01 'de eklendi.
Reklam

Afrin operasyonuna katılan askerlerimiz için şiir yazan ilimiz merkez Ziya Gökalp ortaokulu öğrencilerinden Elif Sude İlaslan, anne ve babasıyla birlikte Sivas Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret etti.

Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesini terör örgütlerinden arındırmaya yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri’nce başlatılan Zeytin Dalı Harekâtına katılan Mehmetçikler için şiir yazan Elif Sude İlaslan, askerlere moral vermek için kaleme aldığı “Kahraman Asker” isimli şiiri Vali Davut Gül ile paylaştı.

Vali Gül, şiiri çok beğendiğini ifade ederek, İlaslan’a bu duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Okuyan, yazan ve sosyal sorumluk sahibi olan çocukların başarılı olacaklarını ifade eden Gül; “Bu zor günlerde askerimizin yanında olan ve maddi manevi desteğini esirgemeyen herkese minnettarız.” dedi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER