Haber346

Başkan Aydın Alibaba ve İnönü Mahallesi’nde

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın esnaf gezilerine Alibaba ve İnönü Mahallesi’nde devam etti. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışan Belediye Başkanı Sami Aydın, bu kez Alibaba ve İnönü Mahallesi sakinleriyle buluştu. Sabah saatlerinde bölge esnafını ziyaret eden Başkan Aydın, belediye çalışmaları hakkında vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu. Cadde esnafıyla çay içerek […]

Başkan Aydın Alibaba ve İnönü Mahallesi’nde
22 Şubat 2018 - 5:55 'de eklendi.
Reklam

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın esnaf gezilerine Alibaba ve İnönü Mahallesi’nde devam etti.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışan Belediye Başkanı Sami Aydın, bu kez Alibaba ve İnönü Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Sabah saatlerinde bölge esnafını ziyaret eden Başkan Aydın, belediye çalışmaları hakkında vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

Cadde esnafıyla çay içerek sohbet eden Başkan Aydın, mahallenin sorunlarını dinleyerek yapılan çalışmaları ve önümüzdeki süreçte yapılacak hizmetleri anlattı.

Alibaba Karakolu’nu da ziyaret eden Başkan Aydın, polis memurlarıyla sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Aydın’ı yanlarında görmenin mutluluğunu dile getiren esnaflar, Sivas’ta yapılan çalışmalar için Aydın’a teşekkür etti.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER