Haber346

Tam Evlilik Programlarından Kurtulduk Derken

Hemen her kanalda yer alan İzdivaç (Evlilik) programları reyting uğruna her yolu mübah görüp her türlü ahlaksızlığı, seviyesizliği gözler önüne sermiş bu da toplum tarafından büyük tepkilere yol açmıştı. Bu programların özellikle çocukların da izleyebileceği bir saatte yayında olması çocukların psikolojilerinde önemli etkilere yol açmıştı. Yoğun tepkiler üzerine kaldırılan bu programların yerine ise Ebeveynlerinin başkaları […]

Tam Evlilik Programlarından Kurtulduk Derken
19 Şubat 2018 - 17:18 'de eklendi.
Reklam

Hemen her kanalda yer alan İzdivaç (Evlilik) programları reyting uğruna her yolu mübah görüp her türlü ahlaksızlığı, seviyesizliği gözler önüne sermiş bu da toplum tarafından büyük tepkilere yol açmıştı. Bu programların özellikle çocukların da izleyebileceği bir saatte yayında olması çocukların psikolojilerinde önemli etkilere yol açmıştı. Yoğun tepkiler üzerine kaldırılan bu programların yerine ise Ebeveynlerinin başkaları olduğunu iddia edenler, canlı yayında açıklanan DNA sonuçları, tecavüz imaları ve hatta sapkın ilişki teklifleri artık gün içinde çocukların ekran başında olduğu saatlerde yayınlanıyor. Özel kanalların ‘reyting unsuru’ olarak gördüğü bu yeni programlarda toplumun ahlaki kuralları hiçe sayılıyor, canlı yayınlardaki cinsellik içerikli açıklamalara şahit olacak çocukların psikolojileri asla umursanmıyor.
Tabi çocuklarımızın psikolojilerini olumsuz yönde etkileyen sadece bu programlar da değil; Mafyaların iyi bir insanmış gibi gösteren diziler, adam öldürmeyi haraç kesmeyi uyuşturucu satmayı çok normalmiş gibi gösteren yapımlar televizyon ekranlarında sıkça boy gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur Dizisi başrol oyuncularından Ercan Kesal, dizide bir kabadayıyı canlandırdığını ifade ederek Oynadığım karakter sevilmeye değer mi? Emin değilim” açıklamasında bulunmuştu. Dizi oyuncusunun kendisi bile bu durumdan bu kadar rahatsızken dizi senaristleri ve yapımcıları bu anormal durumu görmüyor mu ? Yine eskilere gidersek Kurtlar Vadisi, Deli Yürek gibi şiddet olaylarının çok fazla olduğu diziler milletimizi o kadar etkisi altına almıştı ki dizide rol gereği ölen bir mafya babası için Türkiye’nin dört bir yanında gıyabi cenaze namazları kılınmıştı.
Özellikle içerisinde bulunduğumuz şu süreçte Maddi Manevi Destek bekleyen Kahraman Mehmetçiklerimizi lütfen unutmayalım, biliyoruz ki Şanlı Ordumuz Devletimizin Bekası için orada mücadele ediyor ve can veriyor. Siz değerli okuyucularımızdan istediğimi herhangi bir programdaki yarışmacıyı desteklemek için SMS’lerinizi boşa harcamayın gelin hep birlikte Mehmetçiğimize destek verelim.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER