Haber346

Paşabahçe Mesire Alanında Yeni Tesisler Yaptırıldı

Sivas’taki Paşabahçe Mesire Alanında yeni restoran ve sosyal tesis yapıldığı bildirildi. Paşabahçe Mesire Alanında şehir turizmine katkı sağlaması amacıyla sürdürülen yatırımlar kapsamında yapımına geçen yıl başlanan restoran ve sosyal tesis tamamlandı. Alanda iki katlı olarak inşa edilen yeni sosyal tesislerde, açık ve kapalı alanlarla birlikte aynı anda binden fazla kişi hizmet alabilecek. Mesire alanından geçen […]

Paşabahçe Mesire Alanında Yeni Tesisler Yaptırıldı
19 Şubat 2018 - 16:35 'de eklendi.
Reklam

Sivas’taki Paşabahçe Mesire Alanında yeni restoran ve sosyal tesis yapıldığı bildirildi.
Paşabahçe Mesire Alanında şehir turizmine katkı sağlaması amacıyla sürdürülen yatırımlar kapsamında yapımına geçen yıl başlanan restoran ve sosyal tesis tamamlandı.
Alanda iki katlı olarak inşa edilen yeni sosyal tesislerde, açık ve kapalı alanlarla birlikte aynı anda binden fazla kişi hizmet alabilecek. Mesire alanından geçen derenin yanına inşa edilen sosyal tesis, misafirlerine yemyeşil bir Paşabahçe manzarası sunuyor.
Özgün mimarisiyle mesire alanına ayrı bir güzellik kazandıran restoran, toplu yemek ve organizasyonlar için de vatandaşlara hizmet verecek. Kısa zamanda tefrişatı tamamlanacak olan tesis, çevre düzenlemesinin ardından hizmete açılacak.

 

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER