Haber346

Ziraat Odaları’ndan Afrin’e Destek

Sivas Ziraat Odası İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı. Ziraat Odası Meclis Salonunda yapılan toplantıya Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ başkanlık etti. İlçe ziraat odası başkanlarının da katıldığı toplantıda gündem Afrin’e operasyon düzenleyen Kahraman Mehmetçikler oldu. Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, “Amacımız 2017 yılında neler yaptık çiftçimizle ilgili 2018 hedeflerimiz ne, hangi konular hakkında […]

Ziraat Odaları’ndan Afrin’e Destek
18 Şubat 2018 - 7:42 'de eklendi.
Reklam

Sivas Ziraat Odası İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.

Ziraat Odası Meclis Salonunda yapılan toplantıya Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ başkanlık etti.

İlçe ziraat odası başkanlarının da katıldığı toplantıda gündem Afrin’e operasyon düzenleyen Kahraman Mehmetçikler oldu.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, “Amacımız 2017 yılında neler yaptık çiftçimizle ilgili 2018 hedeflerimiz ne, hangi konular hakkında nasıl bir değerlendirme yapacağız. Daha çok 2018 yılının değerlendirme toplantısını yapmış olacağız. Sivas tarım ve hayvancılık şehri olmasından dolayı da 15 ilçe oda başkanımla toplanmış bulunmaktayız. Amacımız Sivas tarımını daha çok nasıl ileriye götürürüz, eksiklerimiz nelerdir, burada kendi aramızda istişare yaparak ilgili yerlere bu konular hakkında bilgi vermek ve kendilerini aydınlatmakla beraber neler yapılacağını da siyasiler ve ilçe müdürlükleri hakkında da ortaklaşa çalışmak ve amacımızda Türk çiftçisinin Sivas çiftçisinin hayvancılığın daha ileriye nasıl götürülmesi için yapacağımız çalışmalar var. Bunları görüşeceğiz” dedi.

Zeytin Dalı Operasyonu’na tüm çiftçiler olarak tam destek verdiklerini ifade eden Çetindağ, “Zeytin Dalı Harekatına başlayan şanlı Türk ordumuzu rabbimiz muzaffer eylesin. Bölgemizde istikrarın, adaletin, bağımsızlığın en büyük savunucusu olan Türkiye Cumhuriyetinin şanlı ordusu kalleşleri ve hainleri temizlemek için iman dolu yüreğiyle sınırı geçti. Sivas çiftçileri olarak nerede ihtiyaç duyulursa ordumuzun hangi birimine gerekli ve uygun görülürse göreve hazır olduğumuzu açıkça beyan ediyoruz. Bağımsızlığı için 7 düvele kafa tutan Türkiye Cumhuriyetinin evlatları her Türk asker doğar sözünü tüm dünyaya bir kez daha haykırıyoruz. Söz konusu vatan olduğunda sınırlarımızın kalleşlere ve hainlere dur diyerek milyonlar iman dolu yüreğe sahip çiftçilerimiz ile cepheye koşmaya hazırız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın Türk İslam aleminin kahraman askerlerine Allaha emanet ediyoruz ve muzaffer eylesin diyoruz.Bizde Sivas ziraat odası başkanları olarak devletimizin milletimizin ve şanlı Türk askerimizin ordumuzun yanında olduğunu bildiriyoruz. Bizlere ne görev düşerse her şeye hazır olduğumuzu bildiriyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER