Haber346

Sivas’ta Eğitim Gören Yabancı Öğrencilerden Başkan Aydın’a Ziyaret

SİVAS’ta eğitim gören Uluslararası Şehit Murat Ertekin İmam Hatip Lisesi öğrencileri Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyaret etti. Eğitim hayatlarını Sivas’ta sürdüren Afrika ve Asya’nın çeşitli ülkelerinden gelen öğrenciler ile Sivaslı öğrencilerin de bulunduğu Uluslararası Murat Ertekin İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret ederek İhramcızade Kültür ve Sanat Merkezi’nde Bakır Rölyef Eğitmeni […]

Sivas’ta Eğitim Gören Yabancı Öğrencilerden Başkan Aydın’a Ziyaret
17 Şubat 2018 - 16:28 'de eklendi.
Reklam

SİVAS’ta eğitim gören Uluslararası Şehit Murat Ertekin İmam Hatip Lisesi öğrencileri Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyaret etti.
Eğitim hayatlarını Sivas’ta sürdüren Afrika ve Asya’nın çeşitli ülkelerinden gelen öğrenciler ile Sivaslı öğrencilerin de bulunduğu Uluslararası Murat Ertekin İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret ederek İhramcızade Kültür ve Sanat Merkezi’nde Bakır Rölyef Eğitmeni Necmettin Sadıkoğlu tarafından verilen dersler sonrasında yaptıkları Ay yıldız Kelime-i Tevhit işlemesini hediye etti. Ziyarette işlediği Ayet-el Kürsi çalışmasıyla Türkiye’de 2018 Kültür Oscar’ı ödülünü alan Bakır Rölyef Eğitmeni Necmettin Sadıkoğlu da bulundu. Sadıkoğlu, Başkan Aydın’a ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerinden işlediği bir tabloyu da hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Aydın da 2018 Kültür Oscar Ödülünü Sivas’a getiren Sadıkoğlu’na teşekkür ederek yurt dışından gelen öğrencilerinde farklı konularda eğitim almasının önemli olduğunu söyledi.

Etiketler :
Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam
SON DAKİKA
Reklam
İLGİLİ HABERLER