Haber346

Afrin Gazisi Aytekin Osmanlıspor Maçını Takip Etti

Afrin gazisi Sivaslı Uzman Çavuş Hakkı Aytekin Demir Grup Sivasspor ile Osmanlıspor arasında oynanan mücadeleyi tribünden takip etti. Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesini terör örgütlerinden arındırmaya yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri’nce başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda Gazi olan Sivaslı Uzman Çavuş Hakkı Aytekin Osmanlıspor maçında DG. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın davetlisi olarak mücadeleyi tribünden takip etti. Karşılaşmanın devre […]

Afrin Gazisi Aytekin Osmanlıspor Maçını Takip Etti
17 Şubat 2018 - 16:52 'de eklendi.

Afrin gazisi Sivaslı Uzman Çavuş Hakkı Aytekin Demir Grup Sivasspor ile Osmanlıspor arasında oynanan mücadeleyi tribünden takip etti.
Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesini terör örgütlerinden arındırmaya yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri’nce başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda Gazi olan Sivaslı Uzman Çavuş Hakkı Aytekin Osmanlıspor maçında DG. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın davetlisi olarak mücadeleyi tribünden takip etti.
Karşılaşmanın devre arasında DG. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Hakkı Aytekin’e Sivasspor formasını hediye etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER